    Телевізор PHILIPS 32PHS6000/12
    Телевізор PHILIPS 32PHS6000/12
    Телевізор PHILIPS 32PHS6000/12
    Телевізор PHILIPS 32PHS6000/12
    Телевізор PHILIPS 32PHS6000/12
Телевізор PHILIPS 32PHS6000/12
Телевізор PHILIPS 32PHS6000/12
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Основні характеристики:
  • Діагональ: 32"
  • Роздільна здатність: Full HD (1920 × 1080)
  • Тип матриці: LED
  • Частота оновлення: 60 Гц
  • Smart-платформа: Titan OS
  • Підключення: HDMI, USB, Wi-Fi
  • Колір: чорний
Переваги використання:
  • Full HD зображення з високою деталізацією
  • Smart TV на Titan OS з доступом до стрімінгових сервісів
  • Компактний формат — зручне рішення для невеликих кімнат
  • Мінімалістичний сучасний дизайн
  • Легке підключення зовнішніх пристроїв
Philips
Характеристики
Сумарна потужність динаміків
12 Вт
Технології покращення зображення
HDR10
Частота розгортки
60 Гц
Габарити без підставки
715х432х83 мм
Габарити із підставкою
715х448х205 мм
Потужність
22 Вт
Яскравість
200 Кд/м²
ТБ-тюнер
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T2
HDR
Так
Інтерфейси
1хLAN
2xUSB Type-A
3xHDMI
Mini-jack 3,5 mm
S/PDIF вихід
Антенний вхід RF
Цифровий тюнер
DVB-C (кабельне)
DVB-T (ефірне)
DVB-T2 (ефірне)
Підтримка програм
Вбудований браузер
Тип підсвічування
Direct LED
Дротове підключення
Ethernet
Комунікації
Wi-Fi
Кількість динаміків
2
Контрастність
Бездротове підключення
Wi-Fi
Сумісність VESA
100 x 100 мм
Пристрій
Телевізор
Бренд
Philips
Доставка
За тарифами перевізника
Вага
3,5 кг
Модель
PHILIPS 32PHS6000/12
Діагональ екрану
32"
Операційна система
TitanOS
Роздільна здатність дисплея
1366x768
Призначення
Споживчий
Колір
Black
Тип матриці
VA
Спеціальні посилання
код EAN13
16 інших товарів в цій категорії:
sticker image
Цей товар можно купити в розстрочку
sticker image
Повертаємо сертифікатами на покупки в магазинах АТБ
Умови отримання
Додаткова знижка за промокодом до Blackfriday
Телевізор SAMSUNG QE75Q8FAAUXUA
В наявності
Умови отримання
Телевізор 43" 2E LED 4K 60Hz Smart WebOS Black (2E-43A07KUW)
Телевізор 43" 2E LED 4K 60Hz Smart WebOS Black...
В наявності
Телевізор PHILIPS 50PUS7810/12
Телевізор PHILIPS 50PUS7810/12
Телевізор PHILIPS 43PUS7000/12
Телевізор PHILIPS 43PUS7000/12
Телевізор Xiaomi TV S Pro Mini LED 75 (L75MB-SME)
Телевізор 86" LG QNED 4K 60Hz Smart WebOS Black (86QNED7EA6B)
Телевізор 86" LG QNED 4K 60Hz Smart WebOS Black...
Телевізор LG 43QNED80A6A
Телевізор LG 43QNED80A6A
Телевізор SAMSUNG QE48S90FAEXUA
Телевізор PHILIPS 55PUS8010/12
Телевізор PHILIPS 55PUS8010/12
Телевізор HISENSE 50E8Q
Телевізор HISENSE 50E8Q
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор SAMSUNG NeoQLED 4K 120Hz Up to 165Hz Smart Tizen Black QE65QN90FAUXUA
Телевізор SAMSUNG NeoQLED 4K 120Hz Up to 165Hz...