    Телевізор 65" Philips LED 4K 60Hz Smart Titan OS Black (65PUS7000/12)
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Особливості
  • Діагональ екрану: 65 дюймів (164 см)
  • Роздільна здатність: 3840 × 2160 (4K Ultra HD)
  • Тип панелі: LED
  • Частота оновлення: 60 Гц
  • Процесор зображення: Pixel Precise Ultra HD
  • Підтримка HDR: HLG, HDR10, HDR10+
  • Micro Dimming: Так
  • Режими зображення: ECO, Crystal Clear, Home Theater, Movie, Game, Monitor, Custom
  • Аудіосистема: 2.0-канальна, 20 Вт RMS (2 × 10 Вт)