    Philips Телевізор 55" OLED 4K 120Hz Smart Titan OS Black Ambilight (55OLED770/12)
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Особливості
Технології
  • OLED для ідеального контрасту й кольорів;
  • 4K Ultra HD для деталізованого зображення;
  • 120 Гц частота оновлення для динамічного контенту;
  • Ambilight для атмосферного ефекту освітлення;
  • Titan OS для інтеграції з онлайн-платформами;
  • HDR для розширеного діапазону яскравості;
  • Dolby Atmos для об’ємного звучання.
Для кого
  • Кіноманів, які цінують глибоке зображення;
  • Гравців на консолях для плавних ігор;
  • Родин для спільного перегляду;
  • Користувачів стримінгових платформ;
  • Власників сучасних осель із продуманим дизайном.
Philips
Характеристики
Сумарна потужність динаміків
20 Вт
Технології покращення зображення
ALLM
AMD FreeSync Premium
Dolby Vision
HDR10
VRR
Частота розгортки
120 Гц
Габарити без підставки
1228x708x58 мм
Габарити із підставкою
1228x728x240 мм
Потужність
77 Вт
Яскравість
1000 Кд/м²
ТБ-тюнер
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Аналоговий
HDR
Так
Інтерфейси
1хLAN
1хMini-jack 3,5 mm
2xUSB Type-A
4xHDMI
S/PDIF вихід
Антенний вхід RF
Роз'єм Cl+
Цифровий тюнер
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
DVB-T (ефірне)
DVB-T2 (ефірне)
Підтримка програм
Вбудований браузер
Тип підсвічування
OLED
Дротове підключення
Ethernet
Комунікації
AirPlay
Bluetooth
Miracast
Wi-Fi
Кількість динаміків
2
Контрастність
Графічне ядро
P5 AI Perfect Picture Engine
Бездротове підключення
Bluetooth
Wi-Fi
Сумісність VESA
300 х 300 мм
Пристрій
Телевізор
Бренд
Philips
Доставка
За тарифами перевізника
Вага
17,6 кг
Модель
Philips 55OLED770/12
Діагональ екрану
55"
Операційна система
TitanOS
Роздільна здатність дисплея
3840x2160
Призначення
Споживчий
Колір
Black
Тип матриці
16 інших товарів в цій категорії:
sticker image
Цей товар можно купити в розстрочку
sticker image
Повертаємо сертифікатами на покупки в магазинах АТБ
Умови отримання
Додаткова знижка за промокодом до Blackfriday
Телевізор 50" 2E QLED 4K 60Hz Smart Google TV Black (2E-50A77Q)
Телевізор 50" 2E QLED 4K 60Hz Smart Google TV...
В наявності
Умови отримання
Телевізор LG 75NANO81A6A
Телевізор LG 75NANO81A6A
В наявності
Телевізор 55" 2E MiniLED 4K 60Hz Smart WebOS Black (2E-55A88H)
Телевізор 55" 2E MiniLED 4K 60Hz Smart WebOS...
Телевізор PHILIPS 77OLED770/12
Телевізор PHILIPS 77OLED770/12
Телевізор 65" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV Black (K-65S30)
Телевізор 65" Sony LCD 4K 50Hz Smart GoogleTV...