    Монiтор TFT PHILIPS 40" 40B1U5600/00 21:9 IPS WQHD 120Hz HDMI DP USB-C Pivot KVM MM
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Під’єднання ноутбука за допомогою одного кабелю USB-C
Вбудований KVM-перемикач для легкого перемикання між джерелами
Світлодіодна технологія широкого кута огляду IPS для точності зображення і кольорів
Кришталево чітке зображення з UltraWide QHD 3440 x 1440 пікселів
DisplayHDR 400 для більш реалістичного яскравого зображення
Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа
PowerSensor дозволяє заощадити до 75% витрат на електроенергію
Легкий доступ до аксесуара
Налаштування нахилу, обертання і висоти для ідеального положення перегляду
LightSensor для ідеальної яскравості при мінімальній потужності
Philips
Характеристики
Регулювання положення
Налаштування нахилу
Поворотний екран
Регулювання підставки по висоті
Технології дисплея
Adaptive-Sync
Flicker-Free
HDR400
Вигнутий екран
Ні
Вбудовані динаміки
Так
Час відгуку матриці, мс
4 мс
Яскравість
500 Кд/м²
Розмір
944х628х280 мм,
Інтерфейси
1xHDMI
1хDisplayPort
1хMini-jack 3,5 mm
1хUSB Type-C
Енергоспоживання, Вт
36
Яскравість, кд/м2
500
Кут огляду вертикальний
178º
Кут огляду горизонтальний
178º
Співвідношення сторін
21:9
Технології
FlickerFree, Adaptive Sync, HDR 400
Тип підсвічування
WLED
Серія
Бізнес
Розміри, см
З підставкою 94.4 x 62.8 x 28.0; Без підставки 94.
Колонки
Є
Контрастність
1200:1
Максимальна частота оновлення, Гц
120
Максимальний стандарт VESA
100 x 100 мм
Час відгуку, мс
4
Геометрія екрану
Плоский
Варіанти регулювання положення дисплея
Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Регулюван
Глибина кольору
8 біт
Вага, кг
Пристрій
Монітор
Бренд
Philips
Доставка
За тарифами перевізника
Частота оновлення дисплея
120 Гц
Вага
13,9 кг
Модель
PHILIPS 40B1U5600/00
Покриття дисплея
Антиблікове
Діагональ екрану
39,5"