    Монітор 34" MO34WQC2 EK GIGABYTE
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Ігровий монітор GIGABYTE MO34WQC2 EK
QD-OLED
Кольори як у житті
WQHD 2K
Роздільна здатність
240 Гц / 0,03 мс
Конкурентна перевага
Догляд за OLED
Захист на основі штучного інтелекту
Тактичні функції
Покращений ігровий процес
KVM
Один для всього
1800R
Вигин
Характеристики
DisplayPort
1
Максимальна кількість кольорів
1070 млн
Область огляду по вертикалі
178 град.
Час відгуку
0.03 мс
Розмір пікселя
0.2315 мм
Підтримка замку Kensington
Так
Яскравість
250
Блок живлення
Вбудований
Формат екрану
21:9
Тип панелі
OLED
Область огляду по горизонталі
178 град.
Вхідна потужність
48 Вт
USB 3.2
2
HDMI
1
Аудіо вихід
Сенсорний екран
Ні
Номінальна роздільна здатність
3440x1440
Ширина упаковки
23 см
Рівень параметру
3
Кількість в упаковці, шт
Контрастність
Вага упаковки
Аудіовхід
Висота упаковки
53 см
Динамік
Так
Вага без упаковки
6.68 кг
Вага в упаковці
16.7 кг
USB тип C
Особливості
21 : 9/Вигнутий екран/Ігровий
Діагональ екрану
34"