    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Особливості
Технології
  • QLED для насиченого кольоропередавання;
  • 4K Ultra HD для високої деталізації;
  • 60 Гц частота оновлення для рухомого контенту;
  • Ambilight для атмосферного ефекту освітлення;
  • Titan OS для інтеграції з онлайн-платформами;
  • HDR для розширеного діапазону яскравості;
  • Dolby Atmos для об’ємного звучання.
Для кого
  • Кіноманів, які шукають ефект присутності;
  • Великих родин для спільного перегляду;
  • Гравців на консолях для ігрових занять;
  • Користувачів стримінгових платформ;
  • Власників просторих осель із сучасним дизайном.
Philips
Характеристики
Сумарна потужність динаміків
20 Вт
Технології покращення зображення
ALLM
HDR10
HLG
VRR
Частота розгортки
60 Гц
Габарити без підставки
1446x838x91 мм
Габарити із підставкою
1446x900x322 мм
Потужність
84 вт
Яскравість
350 Кд/м²
ТБ-тюнер
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Аналоговий
HDR
Так
Інтерфейси
1хLAN
1хMini-jack 3,5 mm
2xUSB Type-A
3xHDMI
S/PDIF вихід
Антенний вхід RF
Роз'єм Cl+
Цифровий тюнер
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
DVB-T (ефірне)
DVB-T2 (ефірне)
Підтримка програм
Вбудований браузер
Тип підсвічування
Direct LED
Дротове підключення
Ethernet
Комунікації
AirPlay
Bluetooth
Wi-Fi
Кількість динаміків
2
Контрастність
3600:1
Графічне ядро
Pixel Precise Ultra HD
Бездротове підключення
Bluetooth
Wi-Fi
Сумісність VESA
400 x 300 мм
Пристрій
Телевізор
Бренд
Philips
Доставка
За тарифами перевізника
Вага
15,3 кг
Модель
PHILIPS 65PUS8510/12
Діагональ екрану
65"
Операційна система
TitanOS
Роздільна здатність дисплея
3840x2160
Призначення
Споживчий
Колір
Black
Тип матриці
VA
16 інших товарів в цій категорії:
sticker image
Цей товар можно купити в розстрочку
sticker image
Повертаємо сертифікатами на покупки в магазинах АТБ
Умови отримання
Додаткова знижка за промокодом до Blackfriday
Телевізор 65" TCL QLED 4K 60Hz Smart Google TV Black (65T69C)
Телевізор 65" TCL QLED 4K 60Hz Smart Google TV...
В наявності
Умови отримання
Телевізор ERGO 32JFQ7510 рідкокристалічний
В наявності
Телевізор LG 55QNED80A6A
Телевізор LG 55QNED80A6A
Телевізор PHILIPS 55PUS7810/12
Телевізор PHILIPS 55PUS7810/12
Телевізор 40" TCL QLED FHD 60Hz Smart Android TV Black (40V5C)
Телевізор 40" TCL QLED FHD 60Hz Smart Android...
Телевізор LG 32LQ630B6LA
Телевізор LG 32LQ630B6LA
Телевізор HISENSE 55U7Q PRO рідкокристалічний
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор 50" 2E LED 4K 60Hz Smart Google TV Black (2E-50A07K)
Телевізор 50" 2E LED 4K 60Hz Smart Google TV...