    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
    Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
Телевізор PHILIPS 50PUS8510/12
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Особливості
Технології
  • QLED для насиченого кольоропередавання;
  • 4K Ultra HD для високої деталізації;
  • 60 Гц частота оновлення для динамічного контенту;
  • Ambilight для атмосферного освітлення;
  • Titan OS для інтеграції з онлайн-сервісами;
  • HDR для розширеного діапазону яскравості;
  • Dolby Atmos для об'ємного звучання.
Для кого
  • Кіноманів, які прагнуть занурюючого перегляду;
  • Родин для спільного сімейного відпочинку;
  • Гравців на консолях для плавних ігрових сесій;
  • Користувачів стримінгових платформ;
  • Власників сучасних осель з акцентом на дизайн.
Philips
Характеристики
Сумарна потужність динаміків
20 Вт
Технології покращення зображення
ALLM
HDR
HLG
VRR
Частота розгортки
60 Гц
Габарити без підставки
1111x649x88 мм
Габарити із підставкою
1111x713x280 мм
Потужність
90 Вт
Яскравість
350 Кд/м²
ТБ-тюнер
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Аналоговий
Так
Інтерфейси
1хLAN
1хMini-jack 3,5 mm
2xUSB Type-A
3xHDMI
S/PDIF вихід
Антенний вхід RF
Роз'єм Cl+
Цифровий тюнер
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
DVB-T (ефірне)
DVB-T2 (ефірне)
Підтримка програм
Вбудований браузер
Тип підсвічування
Direct LED
Дротове підключення
Ethernet
Комунікації
AirPlay
Bluetooth
Miracast
Wi-Fi
Кількість динаміків
2
Контрастність
3500:1
Графічне ядро
Pixel Precise Ultra HD
Бездротове підключення
Bluetooth
Wi-Fi
Сумісність VESA
200 х 100 мм
Пристрій
Телевізор
Бренд
Philips
Доставка
За тарифами перевізника
Вага
9,2 кг
Модель
PHILIPS 50PUS8510/12
Діагональ екрану
50"
Операційна система
TitanOS
Роздільна здатність дисплея
3840x2160
Призначення
Споживчий
Колір
Black
Тип матриці
QLED
VA
Спеціальні посилання
код EAN13
16 інших товарів в цій категорії:
sticker image
Цей товар можно купити в розстрочку
sticker image
Повертаємо сертифікатами на покупки в магазинах АТБ
Умови отримання
Додаткова знижка за промокодом до Blackfriday
Телевізор PHILIPS 77OLED770/12
Телевізор PHILIPS 77OLED770/12
В наявності
Умови отримання
Xiaomi TV A 50 2026
Xiaomi TV A 50 2026
В наявності
Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
Телевізор PHILIPS 65PUS8510/12
Телевізор 43" TCL QLED FHD 60Hz Smart Android TV Black (43V5C)
Телевізор 43" TCL QLED FHD 60Hz Smart Android...
Телевізор 32" 2E LED HD 60Hz Smart Google TV Black (2E-32A07KH)
Телевізор 32" 2E LED HD 60Hz Smart Google TV...
Телевізор 50" 2E QLED 4K 60Hz Smart Google TV Black (2E-50A77Q)
Телевізор 50" 2E QLED 4K 60Hz Smart Google TV...
Телевізор 50" 2E LED 4K 60Hz Smart Google TV Black (2E-50A07K)
Телевізор 50" 2E LED 4K 60Hz Smart Google TV...
Телевізор 43" 2E QLED 4K 60Hz Smart Google TV Black (2E-43A77Q)
Телевізор 43" 2E QLED 4K 60Hz Smart Google TV...
Телевізор 55" 2E MiniLED 4K 60Hz Smart WebOS Black (2E-55A88H)
Телевізор 55" 2E MiniLED 4K 60Hz Smart WebOS...