    Газонокосарка акумуляторна Bosch CityMower 18V-32-300 18В акб 1х4А·год 34см 31л 30-60мм 9.4кг
Кількість
Додати до списку бажань
  Безпечна оплата
Карткою на сайті або післяплатою при отриманні.
  Умови доставки
Доставка "Новою поштою" у відділення, поштомат або на адресу.
  Гарантія від виробника
Офіційна гарантія від виробника! Просте повернення і обмін протягом 14 днів!
Гарантуємо безпечне та захищене оформлення замовлення
Працює від Li-ion акб 18V 4Ah. Комплектується зарядним пристроєм AL 1830 CV. Ширина косіння 320 мм. Розміри 1210x360x1030 мм, вага - 9.4 кг.
Bosch
Характеристики
Ріжуча система
Лопатевий ніж
Розміри
121 x 36 x 103
Вид
Газонокосарка
Бренд
Bosch
Доставка
За тарифами перевізника
Тип двигуна
Електричний (акумулятор)
Модель
Bosch CityMower 18V-32-300
Спеціальні посилання
код EAN13
16 інших товарів в цій категорії:
sticker image
Цей товар можно купити в розстрочку
sticker image
Ігрова фігурка-трансформер Super Wings Transforming Джетт (Jett) (EU780210)
В наявності
Повертаємо сертифікатами на покупки в магазинах АТБ
Умови отримання
Додаткова знижка за промокодом до Blackfriday
Набір посуду OSCAR NEST Набір 4 пр. кастрюля(1.9л+3.6л) (OSR-4000/n)
Набір посуду OSCAR NEST Набір 4 пр....
В наявності
Умови отримання
Форма PYREX Asimetria 32 см для піци (AS32BZ0/7146)
Форма PYREX Asimetria 32 см для піци...
Каструля RINGEL Grey line 20 см (3.2л) з кришкою нерж (RG-2022-20)
Каструля RINGEL Grey line 20 см (3.2л) з...
Ніж TRAMONTINA CENTURY/76 мм д/очистки овощей (24000/103)
Кух.прилад OSCAR Grand Помазок (OSR-5007/20)
Набори ножів TRAMONTINA FELICE blue ніж д/томатів 127мм 2шт (23495/215)
кiоск.витр DNP DSRX1HS_A5 (15х20)Термосублимаційний папір
кiоск.витр DNP DSRX1HS_A5...
Комплектація:
  • Барвна стрічка (2 рулони)
  • Папір (2 рулони)
  • Папір і стрічка мають ширину 6 дюймів (15 см)
  • Ділянки фарби на стрічці мають довжину 8 дюймів (20 см)
Товщина паперу: 188 мікрометрів (+/- 15%)
Щільність: 193 г/кв.м (+/- 10%)